Brutus

0
8

İletişim ağı doğrulama ve oturum açma kırma programıdır. Windows tabanlı bir araç olup kendisine iletişim ağındaki uzak sistem servislerine saldırı için kullanılır. HTTP , POP3 FTP , SMB , telnet IMAP , NTP gibi protokelleri destekler.

Not: (Unix kullanıcıları THC Hydra programını kullanabilirler.)

IMAP, NNTP, NetBus vb. Gibi diğer türler bu siteden ücretsiz olarak indirilebilir ve Brutus kopyanıza kolayca aktarılabilir. Kendi tiplerinizi yaratabilir veya diğer insanları kullanabilirsiniz. Mevcut brutus şifre sürümü aşağıdaki işlevleri içerir:

Çok aşamalı kimlik doğrulama motoru 60 eşzamanlı hedef bağlantı Kullanıcı adı yok, tek kullanıcı adı ve çoklu kullanıcı adı modu Parola listesi, birleşik (kullanıcı / parola) listesi ve yapılandırılabilir kaba kuvvet modları Son derece özelleştirilebilir kimlik doğrulama dizileri Pozisyonu yükle ve devam ettir Özel kimlik doğrulama türlerini BAD dosyaları olarak sorunsuz bir şekilde içe ve dışa aktarın Tüm kimlik doğrulama türleri için SOCKS proxy desteği Kullanıcı ve şifre listesi oluşturma ve düzenleme işlevi HTML Formu / CGI kimlik doğrulama türleri için HTML Formu yorumlama Hata işleme ve kurtarma yeteneği inc.

çökme / başarısızlıktan sonra devam edin

Buradan Brutus’u indirebilirsiniz ( merak etmeyin windows defender ile taradım . drive’da ben yükledim 🙂 )

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz